Godziny otwarcia: Wt - Pt 9.00-18.00 Sob: 9.00-14.00

Suzanne - Luksus na jaki Cię stać...

Pielęgnacja dłoni

 • MANICURE KLASYCZNY

  Piękne dłonie to wizytówka każdej kobiety, dlatego większość z nas decyduje się na profesjonalny manicure metodą tradycyjną .

  Jest to zabieg polegający na pielęgnacji naturalnej płytki paznokcia i skóry dłoni. Osoba wykonująca zabieg nie tylko usuwa zbędne skórki wokół paznokcia, ale nadaje mu pożądany kształt. Na zakończenie zabiegu płytka paznokci zostaje wypolerowana a wał paznokcia muśnięty odżywczą oliwka lub lakierem o wybranym kolorze.

 • MANICURE HYBRYDOWY

  Czy nie zdarzyło Ci się chodzić z odpryśniętym lakierem na paznokciach?

  Manicure hybrydowy jest jednym z najnowszych trendów w stylizacji paznokci, skierowanym głównie do kobiet ceniących sobie naturalność oraz długotrwały efekt. Jego największą zaletą jest między innymi trwałość utrzymująca się do 2 tygodni. Produkt jest hipoalergiczny a zabieg nakładania i ściągania praktycznie bezinwazyjny. Manicure hybrydowy jest na tyle delikatny, że nie powoduje zniszczenia płytki i jej regeneracja nie jest potrzebna.

 • KĄPIEL PARAFINOWA

  Jest zabiegiem odżywczym regenerującym dłonie, stopy i paznokcie, wygładza spękaną i szorstką skórę dłoni i stóp i uelastycznia ją, wspomaga wchłanianie innych preparatów pielęgnacyjnych. W szczególności polecana w okresach zimowych kiedy skóra dłoni jest spierzchnięta i bolesna.

Firmy z którymi współpracujemy